Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A facebookon láttam, hogy...

A facebookon láttam, hogy SÓFÁR REFORMÁTUS DICSŐÍTŐ ISKOLA. MI ez? És mi az a sófár?

Figyelt kérdés
Láttam a facebookon,de nem tudom pontosan mi az...Sőt még csoportokat is láttam mint például Sófár klub...Előre is köszi :)

2013. aug. 3. 20:36
 1/3 anonim válasza:
100%

Én tavaly voltam a Sófár táborban. Nagyon jó tábor, én sokkal közelebb kerültem istenhez általa. Ha szeretnél lelkileg épülni, és mellette egy csomó új embert megismerni, jól érezni magadat, akkor csak ajánlani tudom.


a sofarportal.hu-n nagyon sokat olvashatsz a tanárokról, ki mit tanít, honnan jött, mit csinál a hétköznapokban.


Ha valami még érdekel, nyugodtan küldj üzenetet ! :)

2013. aug. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hú,köszi! Mindenképp utánanézek! :)
2013. aug. 5. 20:11
 3/3 anonim válasza:
100%

Nagyon szívesen! remélem tudtam segíteni, de ha kérdésed, írj bátran!!!!! :) szép estét!!!


egyébként pont a héten zajlik az idei sófár, és tavaly az esti istentiszteleteket a neten lehetett nézni élőben, szerintem idén is, nézd meg a tavalyiakat is ha érdekel, és megtudod, milyen a sófár-hangulat!!! :)

2013. aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!