Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért baj, hogy szeretek...

Miért baj, hogy szeretek számítógépes játékokkal játszani?

Figyelt kérdés
Azt mondják rám kocka vagyok. Tény és való, szeretek játszani de ez miért baj? Ráadásul online játékokkal játszom, szóval nem egyedül. Járok iskolába, dolgozni, elmegyek a barátaimmal ide-oda, van barátnőm. Miért probléma ha a szabadidőmet játékkal töltöm? más meg makettet épít. rá mégsem mondják, hogy hülye makettépítő, de én hülye kocka vagyok......????

2013. aug. 4. 01:57
 1/8 anonim válasza:
64%
Hát azért nem kell mindennap mikor szabad időd van, a gép előtt ülni és játékokat nyomni
2013. aug. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 robinson1 ***** válasza:
43%
pl: ezt a kerdest is ejjeli 1 orakor irtad, ilyenkor nem szokas gepezni
2013. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
egy barátom ugyan ebben az időpontban focizni volt. ez szokás ugye ? és gondolom rengeteg ember hódolt a hobbijának, vagy annak amit szeret csinálni.
2013. aug. 4. 18:51
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Jaj... De akkor ne a barátod hozd fel. Nem, az sem normális dolog de mindig arra válaszolj amit kérdeznek. Tehát te arra célzol ha a te egyik haverod beleugrik a kútba, és te neked megtiltják,hogy te is beleugorj, mert nem akarják még egyszer azt a hibád elkövetni akkor min is kell csodálkozni? Az a barátod, nem te. "Törödj magaddal" ezt tudom csak erre mondani. De tényleg az már káros, ha 1:57 kor írtad ezt a kérdést ki.
2013. aug. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 PAL1234 válasza:
71%
Egyaltalan nem baj. Ma mar teljesen elfogadott dolog gepes jatekozni. Egyszeruen csak nincsenek tolerans ismeroseid. Mellesleg mindenki azt csinal hajnali 1kor amit akar. Ezert nem szeretem ezt az oldalt, mert folyton fikazzak egymast az emberek.
2013. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Én sem szeretem azt amikor fikázzák egymást az emberek. Csak,hogy ez nem volt fikázás.
2013. aug. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
hajnali 1-ig nem kéne fent lenned mert káros az egészségedre, oké hogy focizik valaki hajnali egykor de az sport és egészséges, nem úgy mint a számítógép... ráadásul ő közösségbe van te meg nem. Én is rengeteget játszottam számítógépen, sajnos 5-6órát napi átlagba, de utólag bánom már, mert elkú*tam rengeteg időt az életemből a semmire lényegében. Na meg nem beszélve hogy ha napi több mint 4 órát ülsz, akkor kialakulhat magas vérnyomás, aranyér, gerincferdülés, meg még sok minden. Meg veszélyes mert egy idő után függővé tudsz válni és más egyáltalán nem is érdekel, nade mindegy majd megtapasztalod teis, hány éves vagy?:D
2013. aug. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sz*rd le aki szerint ez baj...sajnos sok konzervatív ember van
2013. aug. 11. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!