Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A halhatatlanságért mire...

A halhatatlanságért mire lennél képes?

Figyelt kérdés
Ha megkaparinthatnád a halhatatlanságot mire lennél képes érte ? Én személy szerint képes lennék leigázni érte a bolygót, vagy vámpírrá változtatni magam, de bármire vetemednék érte. 1000 évnyi szolgaságot is vállalnék érte !

2013. aug. 4. 19:34
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Inkább élet, mint halál.
2013. aug. 5. 11:00
 12/23 anonim ***** válasza:

Nem igazán akarnék halhatatlanság, max. olyat aminek van gyenge pontja és meglehet halni, amolyan "minden érmének két oldala van" dolgot. Ilyen ál halhatatlanságot elfogadnék és akár még tennék is érte. Mint a Baccano!-ban ahol ha " megesznek" eggyé valsz azzal aki elfogyasztott, így meghalsz de ugyanakkor még élsz.


Én azért szinte bármit megtennék ha én uralhatnám a halált. Ha én dönthetném el mikor halnék meg -ezt változtathatnám, de ha eljön az idő akkor az az én döntésem lenne.

Ez mint mondtam szinte, ha nem bármit megtennék.

Inkább halál mint élet.

A Vámpírok meg ezek a lények halottak akik élnek. Szóval számomra ez csábítóbb.

2013. aug. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
A hangsúly azon van, hogy ne váljak semmivé, és megmaradjon a tudatom.
2013. aug. 5. 21:28
 14/23 fairi1 ***** válasza:

halhatatlanság csak első hangzásra jó ötlet

elég belegondolni, földrengés és évezredekig a Föld alá kerülsz, mivel mondjuk senki nem talál meg senki

milliónyi eset van mikor adott szituációban a halál a megváltás

ha halhatatlan vagy attól még érzel fájdalmat stbstb

a legjobb megoldás, ha szabadon választhatnád meg a kikapcsolást alias halál

sajna ez nem igazán adatik meg

2013. aug. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Csak leprásnak kell lenned, mivel halhatatlan vagy így nem halsz bele, és a lepra nem csinál mást mint kikapcsolja a fájdalomreceptorokat
2013. aug. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Az elpusztíthatatlanságba beletartozik, hogy nem betegedhetsz meg, mert a tested mondjuk 0,01 mp-nként visszaváltozik egy x "alakra" így örökké 20-nak nézel ki, és ugyan oylan a tested. Igen az gáz, ha földrengés miatt 40000 évre a föld alá kerülsz ! XD Vagy a tenger mélyére 11km méter mélyre, és onnan sem szabadulsz ki körülbelül soha. Akkor úgy kéne megoldani, hogy betudd állítani magadban, hogy x időre kitudod kapcsolni magad ilyen helyzetben. pl kitudod kapcoslni magad 1 évre, attól még halhatatlan maradsz, de 1 év mulva kelsz csak fel. szóval ha a föld alá kerülök, benyomok 1000 évet, és megnézem, hogy "fentvagyok-e" már a föld felett ! :D De az lehet gáz, ha elpusztul a bolygó ! és akkor az örökkévalóságig lebegsz az űrben ! :D Az lenne az igazi, ha lenne egy kicsi teremtő erőm is már, és pl heti 1 embert tudnék teremteni, vagy heti 1 négyzetméteres területet stb... :D
2013. aug. 6. 12:49
 17/23 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... nekem nem kéne. Kicsit hosszabb élet, fiatalon, mondjuk 200 év? Talán.


Ugye van az a rész, amikor végig kell nézni, hogy életem szerelme,barátaim,gyerekem, kutyám, mindenkim meghal. Teljes elidegenedés a változó világtól, emberi kapcsolatok ellehetetlenedése... Szívás? Mint a torkosborz. (Eh, az Rozsomák, öhöhöhöérted?)


Aztán van az a rész, hogy regenerálódik-e a testem betegségekből, sebekből, stb. Dorian Gray kóddal persze tuti, nem csak azért, mert cééép vagy, hanem mert mondjuk nem rohad ki az összes fogad az első 50 évben.


No meg hát a halál megváltás is lehet, nem csak a fizikai kínoktól. Vannak helyzetek, ahol tényleg csak ez az egyeteln normális választás.

2014. jan. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Úgy értem az örök életet, hogy azonnali regeneráció másodpercenként, tehát tökmindegy mi történik a testeddel 1 mp-n belül visszaállna olyanná amilyen volt. sose lennél beteg, képtelen vagy meghalni. Oké a szerettek halála az tényleg rossz lehet. Vagy ha a tenger mélyére süllyedek 10000 évig egy baleset miatt ! :D De én akkor is benvenném az örök élet szerét, főleg ha megkaphatja mondjuk a "szerelmem" is.
2014. jan. 10. 06:09
 19/23 anonim ***** válasza:
Ez jó féle halhatatlanság, ezért bármit meg tennék
2014. jan. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Áh, valakit elveszíteni akkor is fogsz. A szerelem szép dolog, de barátok, gyerekek, stb. hosszú távon nagyon durva. Ha egy-két ember veled is tarthatna a halhatatlanságba, egy idő után egymás agyára mennétek. A egyéb, új kapcsolat meg a korkülönbség miatt necces.


Meg agyban technikai szinten haladni nagyon nehéz. Nézem az öreganyámat a net előtt, és jajistenem de esetlen, olyan kérdései vannak... Nam most képzeld el, hogy ő azért már gépekkel, telefonnal, tévével, konzervkajával nőtt föl. Na most kérdés, hogy meddig bírnád tartani az iramot a korral.

2014. jan. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!