Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy aludjak el hamar?

Loxiii kérdése:

Hogy aludjak el hamar?

Figyelt kérdés
Hamar szeretnék elaludni de az a baj hogy mindig csak 3:00 körül leszek álmos , már probáltam azt is hogy délután lefáraztom magam de akor se voltamálmos

2013. aug. 4. 20:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Egyik éjszaka hagyd ki az alvást, másnap estig. Utána reggel kelj fel időben. Ez hatásos.
2013. aug. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Kelj fel mindig hajnalban es akkor idobe almos leszel.
2013. aug. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
hát már probáltam nem váld be :/
2013. aug. 4. 20:33
 4/17 anonim ***** válasza:

Nekem ez sokszor segít, néha elég csak egyszer lejátszani, máskor 2-3-szor (vagy egyszer sem), és olyan is van, hogy csak úgy tudok aludni, ha egész éjjel megy. Változó.


[link]

2013. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
91%
Csukd be a szemed, majd lassan 3x jelenítsd meg magad előtt a 3-as számot, utána 3x a 2-est és az 1-est. Utána képzelj magad elé egy táblát. Miután ez megvan, írd fel a táblára lassan írott betűkkel (képzeletben :) ) hogy: Mélyebbre. Miután ez megvan rajzolj egy kört. Ezután töröld le a tábláról a mélyebbre szót, de a kört ne. Ezután ismét írd fel a táblára hogy Mélyebbre, és rajzold át a kört és így tovább... :) Remélem érthető volt.
2013. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Ezzel semmi gond nincsen (relatív gond) többlet energiával rendelkezel. Ha kávézol, teázol, energia italozol, vedd vissza a mennyiséget. Ha egyik sem akkor próbálj meg kerékpározni, hogy addig távolodsz míg ki nem fáradsz. Majd gyere vissza. Azért ez mert erre rá vagy kényszerülve, mást abbahagysz mert elfáradsz, de itt vagy taccsra vágod magad vagy nem mész haza. Érted ? Ez az egyik fajtája. Ha ez sem válik be akkor kezdj el azon gondolkozni, hogy minden rendben van e veled. Testi lelki egyensúly. Ha dolgozik a tudatalattid, magán, családi, párkapcsolati vagy egyéb problémák miatt, szintén korlátoz a fáradságban és az alvásban. Ha nem vagy álmos de kényszerítve alszol, magyarán unalomból elalszol, nem kerülsz alfába, nem mész mély alvásba ami előbb utóbb nagy probléma lehet. Gyógyszeres beavatkozást csak is szakorvos javaslatára !!!
2013. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
75%

én pl. ugy szoktam, hogy befekszek a tisztára csendes, zajmentes szobába az ágyba (zajmenteset ugy értem, hogy még csak az óra ketyegése se hallatszódjon :p)

majd képzeletben elkezdek számolni.. elképzelem, hogy a számok szépen, egyesével jönnek felém és elkezdenek növekedni.. de akkor teljesen a számokra koncentrálok (ezért is kell a csend)

nálam ez az elképzelés olyan, hogy: világos szürke háttér, és fekete számok jönnek.. távol csak kicsik, majd ahogy közelednek növekszik a méretük.. :p

hát valahogy igy.. xD

2013. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
18%
Csukott szemmel.
2013. aug. 5. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 LidoKain válasza:
14%
Arról nem írtál, hogy egyébként milyen időközönként szoktál kelni...
2013. aug. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 fery66 ***** válasza:
52%
Egy pohár bor,állitólag.18 karikás.
2013. aug. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!