Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Saját temetésemet eltudom...

Saját temetésemet eltudom rendezni?

Figyelt kérdés

Szóval ha tudom előre hogy meghalok, mert olyan betegségem van, akkor bemehetek a temetkezéshez és elrendezhetem ezt előre, hogy ne a családomnak keljen?

Másik kérdésem pedig, hogy a video végrendeletet is ügyvéddel kell hitelesíteni?


2013. aug. 5. 00:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt úgy szokás, hogy a végrendeleteddel együtt meghagyod, milyen temetést akarsz, illetve ha hagysz rá külön pénzt, akkor az ügyvéd azt is elintézi neked. A második kérdésedre nem tudom a választ, de menj biztosra és inkább hitelesítsd.
2013. aug. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom ,hogy sírhelyet meg lehet venni előre.

Végrendelettel meg egy ügyvédet vagy közjegyzőt kérdezd meg.

Nem tudom ,hogy milyen betegséged van ,de azt javaslom ,hogy ne add fel . Küzdj az életedért ,nagyon sok betegséget már tudnak gyógyítani ,kezelni.

Én is küzdöttem és 3 éve tünetmentes vagyok !

Remélem ,hogy nem bántottalak meg ,hogy ezeket megírtam .

2013. aug. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!