Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha egy...

Miért van az, hogy ha egy lány szép arcú, szép testű akkor teljesen beképzelt és nagyon k-rvásan viselkedik?

Figyelt kérdés

Gondolok csak ay iwiw,mzvip,netlog,hi5, stb közösségi oldalakra ahol olyan képeket látni egyesekről, hogy rendesen sajnálom a szülőket...


Ugye nem csak én látom így?

Persze kell szép lány, s az sem baj ha tudja hogy szép de akkor sem kellene r*bancként viselkedni. Lehet velem van a baj de én így látom.

26/f


2009. okt. 25. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

azért, mert azt hiszik, hogy attól mert szép arcúak és szép testűek, tökéletesek és rohadt értékes emberek.

amúgy meg szerintem nem kell általánosítani, mert vannak olyan szép lányok, akik nem viselkednek így. csak őket nehezebb megtalálni ;)

2009. okt. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
azok is kVrvák, akik nem néznek ki úgy, csak azokat nem nézed meg közelebbről. :)
2009. okt. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne általánosíts. rengeteg szép, egyáltalán nem q.vás lányt ismerek...
2009. okt. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hálistennek, hogy még vannak nem q.vás lányok szépek, bár én keveset ismerek.

Bocsi, nem általánosítani akartam, de tény hogy rengeteg efféle lány van. Dehát ezért léteznek a rendes, ügyes lánykák, hogy ne csak beképzelt kisribik ltéezzenek :)

2009. okt. 26. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!