Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van ilyen mobilinternet amit...

Van ilyen mobilinternet amit nyaralásra ki lehet "bérelni"?

Figyelt kérdés
Sziasztok. El szeretnék menni nyaralni egy kis időre, de mivel ott közel sem biztos hogy van WIFI, ezért szeretnék arra az időre egy mobilnetet. Ez hol elérhető??? Hiszen nem akarok egész évre, meg ilyenek mivel felesleges mert itthon van WIFI, tehát nem kell mobilnet, csak pl 2 hétre. Vagy vegyek ilyen feltöltőkártyásat? És az nem baj ha azt p csak egy évbe 1-2-szer használnám??? És az nem lenne nagyon drága? Mert napi 5-6 órát töltenék a Facebook előtt. A válaszokat előre is köszi:)

2013. aug. 5. 21:52
 1/7 anonim válasza:
Tapasztalatom szerint botrányosan magasak az internet roaming díjak még az EU-ban is. Vodafone-nál pld a legkedvezőbb 100MB/nap 999ft, napidíjjal, előfízetéses csomagra. Ha kártyásat akarsz akkor hozzá jön még pluszba 175ft/MB. Lehet jobban jársz ha veszel az adott ország egyik gsm boltjában egy feltöltőkártyás net csomagot. De egyébként kis keresgéléssel könnyen találsz ingyenes wifi helyeket(Kávézó, mc'donalds, stb).
2013. aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

1-es voltam, valmiért autómatán külföldre asszociáltam, országon bellül sokkal jobb a helyzet. pld [link]

ha van okosmobilod még modem se kell, megtudod vele osztani a netet a sz.gép felé.

2013. aug. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amúgy ha megrendelem a vodafontól a 30 naposat és mondjuk 12 napig szeretnék napi 8 rótá facebook-zoni ki fogja bírni?? Semmi mást nem csinálnék, csak facebook... És stik-ünk már van, mennyibe kerülne a kártyát meg venni?
2013. aug. 6. 20:26
 4/7 anonim válasza:
kártya kb 500ft. 3GB-nak csak facebookra bőven elégnek kell lennie, az már más kérdés hogy a windows meg a többi program mit frissítget a háttérbe, ha biztosra akarsz menni tiltsd le őket, de szerintem még úgy is bele kell férnie.
2013. aug. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)) Úúúú. Azokat tényleg le kéne tiltani. Windows 8-om van, és hát ott a főmenüben elég so minden frissídget folyamatosan szóval azt majd valahogy megpróbálom kikapcsolni. És egyébként nem tiltják le a kártyát ha pl csak fél évben 1-szer töltöm fel??:io
2013. aug. 7. 15:27
 6/7 anonim válasza:
úgy tudom 3000 ft egyszeri feltöltés felett egy évig érvényes a sim kártya, ha havi csomagot rendelsz annak a tartalmát viszont(3gb) egy hónap alatt le kell netezned. De ha bukod a simet kb 500 ft-ot veszítesz, annyira talán ez nem tragikus.
2013. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Így van:DDD Rendben köszi:)
2013. aug. 8. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!