Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kivel utaztam a mai (aug 6)...

Kivel utaztam a mai (aug 6) 15:03-as ceglédi zónázón? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Láttam egy szőke hajú lányt a Nyugati-Cegléd útirányú zónázó vonaton(2013.08.06. 15:03-kor indult, 15:25 körül szállt fel a lány), és tudni szeretném, ki az... Ferihegyen szállt fel, Monorig mellettem ült, aztán leszálltam. 19-25 év közötti lehet, kb 165 centi magas, átlagos testalkatú. Neonnarancs hosszúnadrág volt rajta, szandál, aminek nem emlékszem a színére, a fején barnás színű kalap, a jobb csuklója egy színes fonallal kétszer átkötve, és egy jó nagy pirosas (nem rikító) színű bőrönd volt nála, amin volt egy repedés. A lány valószínűleg magyar, mert túl jól beszélt magyarul, mikor megkérdezte, hogy leülhet-e. Ha valaki tudja, ki az, jelezze itt, vagy a petraszeret@gmail.com emailcímen. Nem mondom, hogy a megtaláló pénzjutalomban részesül, de nagyon hálás leszek Neki, élethosszig tartó jófejséggel jutalmazom az illetőt.

2013. aug. 6. 16:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!