Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem ismeri valaki annak a...

Nem ismeri valaki annak a zenének a címét?

Figyelt kérdés
Nem tudja valaki annak a zenének a címét amiben az van, hogy "bubák bák gecsu bik lákbik"?

#BIK #bubák #bák #gecsu #lákbik
2013. aug. 6. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami mást nem tudsz róla mondani?xD:D
2013. aug. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, lehetne mást is mondani, pl.: magyar zene? vagy angol? vagy milyen? Nő énekli vagy férfi vagy nem tudod? Milyen stílusú? Ilyeneket azért még mondhatnál.
2013. aug. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 agyirokkant válasza:
Ismerem,én szoktam előadni 6 feles és 4 sör után:)
2013. aug. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát, lehetne mást is mondani, pl.: magyar zene? vagy angol? vagy milyen? Nő énekli vagy férfi vagy nem tudod? Milyen stílusú? Ilyeneket azért még mondhatnál.


Hát nincs jó nyelvérzékem, soha nem figyeltem melyik nyelv milyen, de azt majdnem biztosan merem állítani hogy nem kínai meg nem ilyen Ázsai nyelv.... és ilyen lassú kellemes és egy ilyen női hangú férfi lehet az énekes az elején is lágy a bevezető... aztán a bubák bák gecsu bik lákbik rész az egy ilyen refrén utáni kis refrén... de nagyon szeretném megtalálni, hallottam a rádióban is mostanában de nem tudom mi az :S

2013. aug. 6. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!