Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudom sokat kerdeztek mar...

Tudom sokat kerdeztek mar ezt! Friss jogsival milyen autot vegyek? 400e forintom van. átirason stb. Kivul!

Figyelt kérdés

3-as golfban gondolkodom met nagyon tetszik!

Nezegettem a 4-est is , de az tul dràga és azt mondják nemis olyan strapabíró mint elődje! + koltsegesebb a fenntartasa is!??

Egyébként csalàdi autò lenne.(4 ember szàmàra )

3-4 evre vennem!

Fontos ne fogyasszon túl sokat!

Biztonsagos legyen!

Az alkatrészek könnyen és olcsón beszerezhetok legyenek?

Velemenyetek a 3as golfrol?



2013. aug. 6. 20:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Az kimaradt , hogy nem minden nap hasznalnam és akkor is csak boltba stb..szoval par km. De neha varosba mennek ide-oda szóval hosszabb utakra is jó?? Koszonom a valaszokat elore is!
2013. aug. 6. 21:18
 2/5 anonim válasza:

400e forintból nagyon szuper golf-ot lehet venni. Az egyik ismerősömnek van golf-ja és az a véleménye, hogy:

-Olcsó az alkatrész (ezen meglepődtem, de a '90-es évjáratokhoz olcsóbb az alkatrész. Az övé '96-os)

-Viszonylag alacsony fogyasztás (1.4-es 1.6-os benzines motorok nem fogyasztanak sokat)

-Csakis a benzines ajánlott, ha csak nem akarsz egy "házi traktort" és egy "olajkályhát" egyben : )

Egyébként ezen a linken kicsit részletesebb leírást kapsz a golf III-ról: [link]

2013. aug. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt! Akkor még ìgy 2013- ban is megeri megvenni? Ha sikerul 1 jobb alapotut kifognom ami nehez mert sok a km-bennuk vagy keves , de visszatekert :/
2013. aug. 7. 10:21
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként a suzuki swift-et néztem , de azt mondjàk nem biztonsàgos könnyen törik!???Szerintettek?
2013. aug. 7. 11:26
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem menj el nemetbe es vegyel egy 2.5 os tdi audi a 6 ost 2001, 2002 bol nagyon jo csaladi autonak is es strapabiro.nekem mar 11 eve megvan (2002 es) de itt nezhetsz mas kocsikat is www.mobile.de
2013. aug. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!