Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aliexpress rendelés, pénz...

Aliexpress rendelés, pénz visszautalás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Aliexpress-en rendeltem 2 cipőt, ki van fizetve mind2. Az egyik cipőt azért nem tudja küldeni, az eladó, mert utólag, kifizetés után közölte, hogy elfogyott, nincs raktáron. A másik cipőnél pedig Finish van kiírva, de a cipőt nem kaptam meg. Írja vki le a pontos menetét, akár lépésről lépésre, hogy hogy kaphatom vissza a pénzemet! Köszönöm a segítséget előre is!

2013. aug. 6. 22:17
 1/6 whiteng válasza:

Én is most kértem vissza a pénzt, mert a fizetés után közölte az eladó, hogy rosszul volt a leírás megadva, és még fizetnem kellene 10 dollárt. Vissza is kértem a pénzem, de még nem lett postázva, így egyszerű volt!

Be kell menned a My Orders menüpontba, és ott mutatni fogja az eddigi rendeléseidet. Ha még nem postázták, akkor Cancel order -re rákattintasz, majd lesz egy Refund választási lehetőség is, de meg kell indokolnod! Ha már postázták, azt is itt kell, de azt még nem csináltam!

2013. aug. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 whiteng válasza:

Ezen a linken jól mutatja a menetét!


[link]

2013. aug. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)
2013. aug. 16. 10:54
 4/6 A kérdező kommentje:
Viszont ha a Confirm Order Received helyén az jelenik meg, hogy Readd to Cart illetve Leave Feedback, akkor mit tehetek, hogy a pénzemet visszakapjam? Mert a cipő Confirm Order Received-be volt,és az eladó álította át Finishedbe, szóval ki sem lett postázva semmi. Ilyen esetben hogyan kapom vissza a pénzem? Kinek vagy hova írjak?
2013. aug. 21. 11:59
 5/6 whiteng válasza:
Olyat látsz hogy open dispute?
2013. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos, ez az, hogy nincs Open Dispute! :-(
2013. aug. 25. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!