Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megéri angolul nézni filmeket/...

Megéri angolul nézni filmeket/sorozatokat?

Figyelt kérdés
Szeretem az angolt, de amikor beszélnek nem mindig értem. Szerintem hadarnak (legalább is nekem gyors). Fog ez majd változni? Mármint ha sok angol nyelvű, magyar felirattal ellátott filmet nézek?
2013. aug. 7. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 évig néztem magyar felirattal angol sorozatokat, semmit sem ér. Néz angolul angol felirattal, rengeteget javított a nyelvtudásomon
2013. aug. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! :)
2013. aug. 7. 16:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, erősen ajánlott, az én tanárom még házinak fel is adta az Alien-t :D


Fokozatok: angol hang+magyar felirat; angol hang+angol felirat; angol hang, felirat nélkül! Így lehet haladni/fejlődni! Jó dolog!

2013. aug. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rengeteget segít, igen. Én a nulláról így tanultam meg spanyolul. Semmilyen feliratot nem tettem rá, de az elején olyasmit néztem, amit már ismerek.
2013. aug. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindhármótoknak! :) Ment a zöld kéz!
2013. aug. 7. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!