Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dolgozott már valaki a Linamar...

Dolgozott már valaki a Linamarnál?

Figyelt kérdés
Hétfőn állok munkába, mint gépbeállító. Valami tapasztalat? Milyenek a körülmények, és milyen a bérezés?

2013. aug. 7. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ém még nem dolgoztam náluk.

Csak meglestem a oldalukat.Viszonylag nagy multú cégröl van szó (45 éve léteznek)

Gépkezelő operátorként? Attól függ.

Csak tippelni tudok 6-700/ó de lehet hogy több.

Az interjún nem árulták el?

Az hogy kanadaiak az valamivel jobban hangzik mintha kinaiak lennének gondolom kevésbe hajcsárok talán még többet is fizetnek.

Hétfön már többet fogsz tudni. .Mennyi a pénz, mennyire tetszik stb,mennyire nehéz stb.

2013. aug. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Most már munkába álltál. Leírnád a véleményedet? :D
2013. aug. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

minden fasza minden jó ingyen adják a sok lóvét.

alig tudom kitalicskázni a gyárbul..

2013. aug. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3 műszakba vagyok, 890ft-os bruttó órabér. éjszakás műszakban ez 1150forint óránként. Elég jó pénzt lehet keresni, havi nettó 95+cafeteria mindig megvan mindenkinek.
2013. aug. 31. 11:21
 5/5 Norbi19 válasza:
milyen feladatok lehetnek a tesztben? én most akarok jelentkezni...de sajnos csak a sorra eggyenlőre
2014. febr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!