Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy ismert, híres rokonom,...

Van egy ismert, híres rokonom, nagyon közeli. Imádok énekelni. Szerintetek segitene nekem ebben?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a hangom.

Nem mondom meg ki a rokonom de 100% hogy ismeritek.Nagyon ismert énekes itthon.Viszont nem igazán tartom vele a kapcsolatot...sőt..

Apukám családjával sem tartom.Onnan rokonom.Az a baj hogy itthon nem lehet érvényesülni ha hires szeretnél lenni csak úgy ha van protekciód.

És ő elég nagy protekció lenne,de nem akarom ezt kihasználni..Viszont nagyon szeretek énekelni és ez a mindenem.

Mit csinálnátok a helyemben?

Köszönöm!


2013. aug. 7. 23:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
egy próbát megér
2013. aug. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ha nem is tartjátok a kapcsolatot, akkor kihasználás lenne tőle segítséget kérni
2013. aug. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem próbáld meg, mert elképesztően jól énekelsz. Tanultál énekelni? Am hány éves vagy?
2013. aug. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ilyen hanggal már rég járnék lakodalmakba zenélni.
2013. aug. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Soha nem tanultam énekelni.Igazából egyszer kétszer voltam énektanárnál..de ennyi

18 leszek.

:)

2013. aug. 7. 23:36
 6/17 anonim ***** válasza:
sp? :D
2013. aug. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
nem sp..:)
2013. aug. 7. 23:37
 8/17 anonim ***** válasza:
Használd ki. És am mióta énekelsz?
2013. aug. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

vicces meg közhelyes...de mióta élek..:D

előbb énekeltem mint beszéltem szerintem..:)

2013. aug. 7. 23:39
 10/17 anonim válasza:

Hadd találjam ki, Vastag Csaba az a rokon?


Egyébként elég nagy parasztság csak azért felkeresni egy rokont, mert rajta keresztül szeretnél ismert lenni.

Ha a hangod által szeretnél érvényesülni, akkor van jó pár tehetségkutató műsor, jelentkezz.

2013. aug. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!