Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebookon való képen megjelöl...

Facebookon való képen megjelölés korlátozása?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm facebookon akinek van rólam egy olyan képem amin hülye a fejem és nem szeretném ha feltenné. De ha fel is teszi nem akarom hogy megjelöljön rajta.. Hogy tudom ezt beállítani?Mert próbáltam. Adatvédelmni beállítások-Idővonal megjelölés-Mások általi megjelölésemre és megjelölésem ajánlásaira vonatkozó beállítások-Ki láthatja a megjelölésedre vonatkozó ajánlást, ha olyan kép kerül fel a Facebookra, amelyen úgy tűnik, hogy rajta vagy? AZT ÍRJA NEKEM NEM HASZNÁLHATÓ. MIÉRT? :(

2013. aug. 8. 11:42
 1/1 anonim válasza:
Nekem is ugyanezt írja, pontosabban azt, hogy "EZ MÉG NEM ELÉRHETŐ SZÁMODRA." Hogy értsem azt, hogy még? És amúgy miért?
2016. okt. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!