Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vágjak vissza tesómnak?

Hogyan vágjak vissza tesómnak?

Figyelt kérdés

Gonosz kérdés... xD Nővérem folyton piszkál, ezért szeretnék valamivel jól kiszúrni vele, de egy gond van; ő folyton mindenért rohan beárulni szüleimnek, ők meg neki hisznek. Valami jó aljas dolog kéne, amiről vagy ne jön rá, hogy én voltam, mivel nem feltűnő gondolok én itt olyasmire, hogy mondjuk kicsavarozod az asztalt, és szép lassan összedől, de be tudod állítani, hogy úgy tűnjön, mintha magától esett volna szét. Remélem érthető. Vagy valami, amit nem árulhat el semmiképpen (esetleg mondjuk ha van egy titkos naplója, akkor eldugod, de mivel szülei nem tudnak a létezéséről, nem árulhatja el.

Jó tudom, ez gonosz dolog, de nagyon idegesítő, hogy ő bármit megtehet kedve szerint, ezért légyszi segítsetek!

(Aki esetleg valami negatív kommentet fűzne hozzá az nyugodtan tegye meg, legalább egy jót nevetek xD)


2013. aug. 9. 20:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!