Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinaljam hogy lekuzdjem...

Mit csinaljam hogy lekuzdjem a felelmem?

Figyelt kérdés
Arrol van szo hoogy 6. Osztalyba megyek es felek a tanaroktol meg hog hogy kinevetnek a tobbiek az oran felelesnel szoval ok nelkul stresszelek es ilyenkor gorcsol a hasam izzad a tenyerem es . Es mindig mindenki azt mondja hogy szarjam le de nekem nem megy . Majdnem minden este sirok hogy mi fog ram varnii holnap :-(

2013. aug. 10. 21:40
 1/2 anonim válasza:
Én is sokáig izgultam, végül átgondoltam a dolgokat és erre a következtetésre jutottam: Ha tanultál, akkor nincs mitől félned, mert tudni fogod, ha pedig nem, akkor meg már elkéstél az izgulással.:) Szerintem ne félj attól, hogy kinevetnek. Én már kicsit idősebb vagyok, de szerintem 6. osztályba már kell, hogy legyenek olyan érettek, hogy ne nevessenek valakin, aki véletlenül nem tud válaszolni egy kérdésre. De esetleg az is segíthet, ha megkéred a szüleidet, hogy mielőtt suliba mész vagy előző este/délután csinálj nekik egy próbafelelés/felmondd a leckét.:) Én ezt javaslom, remélem tudtam segíteni.:) Sok sikert neked!
2013. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi hoogy irtal nekem . Csak sajnos a 6 . Evfolyamba sok idiota jar akik ok nelkul kinevetik a masikat
2013. aug. 10. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!