Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez miatt feljelenthetnek?...

Ez miatt feljelenthetnek? (YouTube videó)

Figyelt kérdés
YouTube-ra feltettem egy videót. A videó arról szól hogy van egy oldal amin fent vanak videók, és egy videórol azt mondom hogy szar meg hogy senki ne tanuljon belőle, és a videót is megmutatom megmondom az oldal nevét stb. Ezért feljelenthetnek?
2013. aug. 11. 09:46
 1/1 tudatlan :) válasza:
Miért jelentenének fel?:D Vannak sokkal rosszabb dolgok is a neten. Ennyiért nem lesz semmi. Egyébként is én úgy tudom youtube-on nem lehet fel jelenteni csak jelenteni egy videót . Bár lehet erre gondoltál! Ha meg jelentik is kapsz egy figyelmeztetőt 3 darab után törlik a csatornádat. Ha nincs benne semmi olyan és mégis jelentik az az ember többet kap aki csak úgy jelentette a videódat :) De ha nagyon nyomaszt ez az egész akkor küld el privátban a linket és meg mondom van-e benne olyan amiért jelenthetnének. De 100% hogy, nem olyan! :DD
2013. aug. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!