Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem használják az...

Miért nem használják az emberek a Google-t?

Figyelt kérdés
Nagyon sok olyan kérdést tesznek fel itt, amire pillanatok alatt választ kapnának, ha használnák a Google-t. És még a kioktatástól és a véleményektől is megkímélnék magukat.
2013. aug. 11. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert fizetős
2013. aug. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést Te miért nem a Google-n tetted fel? :)

Még erre is ad pár találatot.

2013. aug. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem az olyan kérdésekre gondoltam, amikor mások véleményére vagy tapasztalataira kíváncsiak.
2013. aug. 11. 13:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Én sem értem. Tényleg sokszor a kérdés kiírása több időbe telik, mire megtalálnák Google-lel. Plusz még az idő, mire válaszolnak. Hülyék az emberek, ez az oka.

Amikor meg belinkeljük a Googlet vagy a Wikipédiát (vagy odaírjuk, hogy Google 1. találat stb.), akkor meg fel vannak háborodva és sokszor le is pontoznak. Érthetetlen.

Van egy jó kis honlap:

lmgtfy pont com

Csak sajnos manapság már nem enged ilyen linket beszúrni a GYK, de régebben sokat használtam :)

2013. aug. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én meg azon akadtam ki, hogy letiltották a lmgtfy-t gyakorin. És a bit.ly-os linkeket se engedi -.-
2013. aug. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű kérdéseknél amikor tényleg csak annyi lenne, hogy beírja, és megvan az infó amit keresett, azoknál én sem értem (bár akkor is utálom, ha valaki annyit válaszol, hogy googlézz rá, ha nem tudja akkor ne válaszoljon semmit). De mondjuk néhány kérdéshez jobb személyes tapasztalatokat, véleményeket is kapni. Te miért nem írtad be a gyakori keresőjébe ezt a kérdést? Ezt is feltették már vagy húszan.
2013. aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!