Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék külföldi...

Hogyan lehetnék külföldi színésznő? 12/L

Figyelt kérdés
Először is. Nagyon tanulni fogok,járni fogok külön még angolra,fognak korrepetálni,később pedig kb 18 éves koromtól elmegyek dolgozni,gyűjtök pénzt,de még ott lesz a nyári munka is,aztán ha rengeteg pénz összegyűlik,akkor kimegyek Amerikába,de csak ha már anyanyelvi szinten beszélek Angolul,ott lesz egy ügynököm,aki valószínűleg be tud vinni forgatásra,vagy színészeti "valamibe" és a tehetségemet fogják nézni,és lehet belőlem színésznő,megváltoztatom a nevemet,új életet kezdek. Talán több lesz az esélyem,mert rengetegen mondják,hogy jó a hangom és fogszabályzóm is lesz nem sokára :) De még mit kéne tennem,hogy több esélyem legyen elérni az álmom?

2013. aug. 11. 13:43
1 2
 11/12 anonim válasza:
70%
szánalom...
2013. okt. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szia :)

Szerintem, igazuk van az előttem szólóknak, de ha tényleg színésznő akarsz lenni külföldön, ha ez még aktuális, és nem mondtál le róla, akkor lenne pár tanácsom.

1. Ha megteheted, akkor járj magán énektanárhoz, hetente, legalább háromszor.

2. Vegyél táncórákat, azt is hetente többször, és lehetőleg mindennap sportolj, hogy jó alakod legyen.

3. Egészségesen étkezz, figyelj oda magadra, és ne egyél semmi csokit, édességet, cukros üdítőt, tésztát, hízlaló kaját, mozis kaját stb.

4. Járj el színjátszó szakkörre, hogy belejöjj egy kicsit a színjátszásba.

5. Nagyon-nagyon tanuld az angolt, és hajts nagyon a suliban, hogy jók legyenek a jegyeid.

6. Jelentkezz az itthoni színházakba statisztának - vannak gyerekeknek is ilyen lehetőségek - hogy gyakorlatod is legyen.

7. Ha már megy az angol, és ezek közül minden megvan, akkor nézz olyan oldalakat az interneten, amiken fennt vannak a külföldi film "szerep" válogatások időpontjai, és leírása, és ezekre folyamatosan menj el!

+1. Legyen B) terved is, az jó, hogy kutyakozmetikusnak akarsz tanulni, ha esetleg nem jönne össze ez a színésznő dolog. :)


Tehát, szerintem megpróbálhatod, habár nagyon kicsi az esélyed, hogy sikerülni fog. Ehhez tényleg sok pénz kell hogy legyen az embernek, és már a te korodban el kell kezdeni készülni rá, ha tényleg ki akarsz menni külföldre. Én is gondoltam rá jó sokszor, de végül is, már nem akarok színésznő lenni. Rájöttem, hogy egy csomó más jobb dolog van, és ez nem éri meg Nekem. Szerintem, te is gondolkozz rajta, de ha neked megéri, akkor szurkolok, hogy sikerüljön.

15/L

2014. okt. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!