Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Samsung Galaxy s4, iPhone 5,...

Tkaresz85 kérdése:

Samsung Galaxy s4, iPhone 5, Samsung Note 3. most samsungom van s3 de csalodtam jo telefon de jobbat akarok melyiket szerintetek?

Figyelt kérdés
fontos számomra hoszú uzemido, minőségi anyagok hibamentes oprendszer/ilyen nincs de a legkevésbé akadozo bugos rendszert akarom/

2013. aug. 11. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor neked WindowsPhone kell, A Nokia Lumia 920 pazar telefon
2013. aug. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát a lumia ami ötvözi számomra az eddigi csalodásaimat értem ezalatt a nokia megbízhatatlan készulékei és a windows abnormális muködését :D
2013. aug. 11. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem szerettem a nokiát, de a lumiákkal nagyon eltalálták, a windowsnak a windowsphonehoz nem sok köze van
2013. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor elnézést de nem ismertem:/ én valamilyen kombot keresek pl: a Note mérete, az iPhone minősége anyaghasznállata, s4 hardvere és az android variálhatósága.
2013. aug. 11. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!