Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » (Keserű) Zoraki 917, vagy...

(Keserű) Zoraki 917, vagy (Keserű) Ekol viper? A 917 az egyik legjobb öntöltő, de a Vipert nem ismerem.

Figyelt kérdés
Tudom, önvédelemre csak revolvert... De a Viper szinte csak spiáterből van, a Zorakiban pedig sok az acél.

2013. aug. 12. 00:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ mire akarod használni.. Ha önvédelem akkor el van döntve a kérdés, bár a vipert sem javasolnám önvédelemre mivel nehéz.. Ha csak lelkes gyűjtő vagy, akkor a zoraki 917-et javaslom, mert annak a tárkapacitása is jóval nagyobb, egy az egybe olyan mint a glock 17, és még viszonylag megbízható is.
2013. aug. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a főfegyverem egy Zoraki R1 GG, belső övtokban, mindig a jobb oldalamon.


A backupom egy Zoraki 914, nyáron jó időben övtáskának álcázott fegyvertartóban az oldalamon, néha a táskámban (nem háti, hanem mini "utazótáska", amolyan tesiszsák, amit mindig a kezemben fogok), télen pedig a nagykabát zsebében hordom.


Tudom-tudom nagy rambó vagyok, stb, de így pont jó, mert az egyik gumira a másik gázra van töltve és bármikor bármelyikhez nyúlhatok.


Elsőre, bár már biztosan megvetted amit akartál, szerintem is Vipert vegyél. Én is előbb vettem a revolvert és csak rá fél évvel a kis kompakt öntöltőt.

2013. szept. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!