Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a legnagyobb gondod az...

Mi a legnagyobb gondod az életben?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy nincs minden animéhez magyar felirat.
2013. aug. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A második legnagyobb gondom, hogy minden animét megnéztem, amiben van tsundere-s karakter, és nem újak még nincsenek,
2013. aug. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogy ezt megkérdezted!
2013. aug. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy nincsenek barátaim.
2013. aug. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Az, hogy egy általam szeretett animét/mangát hetente 1 résszz/fejezetet adnak hetente, magyar felirattal, frodítással, és van amikor ezt se. Meg amikor egy szeretett sorozatot nem tudok megnézni, mert nincs fent a neten magyarul vagy felirattal egy olyan oldalon, ahol meg is tudnám nézni. És persze még az is, hogy most kezdem a Gimnáziumot, voltam gólyatáborban, ahol a fél osztályom volt (12 gyerek a 26 ból + ofő), és egyikükkel se lettem közeli barát, és egyikükben se láttam azt a dolgot, amit egy legjobb barátban gondolok. Ha úgy vesszük, csak akkor beszéltem a tábor alatt, amikor kérdeztek. Olyan is ritkán volt. Ez igen elkeserítő számomra. :/
2013. aug. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#1 vagyok:

Vivi melyik az az anime?

2013. aug. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Az, hogy lehet, hogy rákos vagyok.
2013. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, Te raktad rá az "i"-re a pontot a válaszoddal...Ezt a kérdést azzal a célzattal tettem fel, amikor egy másik kérdező annyira jelentéktelen problémáját olvastam, hogy hogyan lehet a nemi szervére gyúrni, mert egyébként tökéletes mindene, a nemi élete is, de azért mégis...Szóval mikor ezt olvastam, elgondolkodtam, hogy valóban ennyire felszínesek lennénk, hogy jó dolgunkban már nem tudunk semminek sem örülni és a legapróbb "problémákból" is ügyet csinálunk? A válasz: igen. Hiszen ez a kérdésemre adott válaszokból is kiderül...és akkor jössz Te utolsó kérdező és rádöbbentesz, hogy vannak sokkal nagyobb gondok is az életben :-( Szembenézni valami sokkal hatalmasabbal, ami még a legerősebb embert is próbára teszi. Hidd el ez a félsz mélyen mindenkiben benne él. Nem is tudom, hogy mit írjak, hogy erőt töltsek beléd. Talán csak azt, hogy már oly sokszor bebizonyosodott, hogy minden agyban dől el. De addig is, amíg nem tudsz biztosat, ne böngészd a Netet, mert csak rosszabb lesz. Saját tapasztalat, én is voltam olyan helyzetben, mint Te sajnos. Amíg vártam az eredményekre, legalább 5 évet öregedtem.
2013. aug. 25. 12:58
 9/10 anonim válasza:
Az elsőnek a válasz: Hát az nem igazán anime, hanem inkább rajzfilm, de az Ameriai Sárkányt szeretem még, ami nincs fent sehol a neten magyarul, mikor a tv ben van. Azt már nem tudom, hogy van-e kifejezetten olyan anime, amit kerestem, de még nincs meg felirattal. Inkább csak az a baj, hogy szar minőség és nézhetetlen. Meg az, hogy néhány animének lásd. D. Gray-man, olyan szinten befejezetlen a vége, hogy az már fáj. És ennek nem találom a mangáját, ami folytatja a sztorit, pedig egyszer már megtaláltam, de elveszett a link. :(
2013. aug. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#1 vagyok:

Az Amerikai Sárkányt én is néztem.

Kedves Kérdező:

Azt írod, hogy mi kicsi gondoknak nagy feneket kerítünk. Ezzel azt jelzed, hogy fogalmad sincs arról, hogy milyen nagy gond egy otakunak, ha még nem érkezett meg a magyar felirat a kedvenc animéjéhez, és ha rákos lennék, akkor is ez volna a válaszom.

2013. aug. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!