Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem utáljátok amikor egy...

Nem utáljátok amikor egy ember így viselkedik?

Figyelt kérdés

Ha valami jó helyre nem mehet el, vagy valami jó dolgot nem kap meg, akkor elkezdi hangoztatni és magának intenzíven bebeszélni, hogy az úgyis szar volt, nincs nekem rá szükségem, mert csak egy pocsék cucc, vagy egy szar hely nem megyek vele semmire ha odamegyek, úgyse lesz eredménye ha elmegyek erre a tanfolyamra mindek mennék?


Barátnőmet nem engedték egy tanfolyamra amire már régen járunk és mindketten szeretjük és akkor ő is elkezdte így mondogatni hogy úgyse megyek vele semmire úgyse sikerül, amit el akarok vele érni, úgyis szar, úgyis dedós...

Nem utáljátok amikor valaki így mond le az álmairól, hogy az eddig imádott dologról bebeszéli magának hogy pocsék, ahelyett hogy küzdene érte?


2009. okt. 27. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
De. De ennél rosszab egy felnötbe az ilyen.
2009. okt. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én magam is ilyen vagyok. Kicsi korom óta :D

16/L

2009. okt. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Dehát ez annyira szörnyű, hogy amit eddig imádtál azt leírod valami pocsék dolognak, csak emrt nem lehet a tied...


Az én egyik legnagyobb kedvencem a Vámpírok bálja musical és ha azt mondanák hogy nem láthatom többször akkorse mondogatnám magamnak hogy úgyis szar (ezt még így elméletben is nehéz volt leírni) amit szeretek, ahhoz kötődöm és nem fogom úgymond cserbenhagyni az álmom csak mert azt mondják hogy nem elhet az enyém...

2009. okt. 28. 19:12
 4/4 anonim ***** válasza:

De nagyon, útálom ezt akérédst is MAGÁÁÁT!

Most jól felhúztam magam!:)

2009. okt. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!