Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen munkával...

Szerintetek milyen munkával juthatnék ki koreába? Dél -Koreaába?

Figyelt kérdés

Szeretnék valami olyat tanulni amivel kijuthatnék. Vagy talán lehetek cserediák. Vagy hogy tudnék ott tanulni. A legszivesebben az sm entertainment zeneiskolájánál tanulnék. Szeretek énekelni és táncolni. Ehez értek is . És még jó a felfogásom szval bármit megtudnék tanulni. Mit ajánlotok?? És az éneklés terén . Hogy ott kiképezhessenek. vagy ilyesmi. EPrsze majd emg is kell tanulnom anyelvetz.

De csak így juthatok ki koreaába mert nincs elég pénzünk ráé.



2013. aug. 13. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem a koreai entertainmentek nem nagyon alkalmaznak európai énekeseket. hány éves vagy? talán tanulj valami normális szakmát, végezz egyetemet, vagy nem tudom. náluk nagyon kemény az iskola. nem hiszem hogy egy egyszerű végzettséggel nagyon sok esélyed lenne. főleg nem az énekléssel. nagyon sok jó énekesük van. ezzel nem azt mondom, hogy ne énekelj, de szerintem akkor már inkább itthon kezdd építgetni a karriered, ha már mindenáron ezt akarod csinálni. aztán utána majd alakul.
2013. aug. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát imádok énekelni. És szerelmem korea.Bármelyik cégnél jó lenne. És nagyon sokat gyakorolnék meg minden. Egyenlőre fiatal vagyok tudfom tudom van még egy csomó időm de szeretem tervezni. Azért h hova emnnyek gimibe meg egyetemre.És énekes nagyon szeretnék lenni. és nekem a k-pop tetszik.

2013. aug. 14. 12:04
 3/9 rododendron válasza:

Először azt döntsd el, hogy énekelnél vagy koreába mennél mert a kettő együtt nem fog megvalósulni. Ha koreát választod, akkor tanulj orvosnak vagy mérnöknek és akkor van esélyed ösztöndíjat nyerni, addig nem nagyon. Mérnökből is ami most menő náluk az a biomérnök, illetve a biotechnológia felhasználása az orvoslásban.

Az igaz, hogy nagyon kemény náluk a suli de csak gimiben, amint bejutottak az egyetemre már nem stresszelik halálra magukat.

És hidd el nem olyan jó ám k-pop sztárnak lenni. Nagyon fiatalon aláíratnak velük sok évre szóló előnyösnek nem éppen mondható szerződéseket és mindent szabályoznak benne. Látástól vakulásik próbálnak, interjúkra járnak. A lazítás és a magánélet szó nem létezik náluk és törvények se védik ezeket. A legtöbbjük komoly gyógyszerfüggő és nem randizhatnak mert azzal sok rajongót, ergo pénzt vesztene a cég.

2013. aug. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2 válaszoló. A K-pop stárok pontt hogy nem szedne gyógyszereket ha a drogokra gondoltál. Ellentétben Justin Bieberrel. Deeee én nem azt mondtam h ilyen nagy sztár akarok lenni.

És most már gondolkodom a nagyköveten meg a tyliston is. és akkor járhatnékk ott zeneiskolába

2013. aug. 16. 10:02
 5/9 anonim ***** válasza:
nem, nem drogokra gondolt a második válaszoló. hány éves vagy egyébként?
2013. aug. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Életkoromat nem szeretném mindenki előtt kiadni. Döntsd el a beszédemből.
2013. aug. 16. 21:23
 7/9 anonim ***** válasza:
14-15 körül lehetsz szerintem.
2013. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

:)

de szerintem nem korai gondolkodni ezen.

2013. aug. 17. 13:22
 9/9 anonim válasza:
85%
Atomreaktor szerelő :D Sugárzóan szép leszel kint.
2013. aug. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!