Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találhatok olyan embert,...

Mok Eun Go kérdése:

Hol találhatok olyan embert, aki lefordítana nekem egy koreai dalt?

Figyelt kérdés
Olyan embert szeretnék találni, akitől kaphatok egy kis segítséget egy koreai dal lefordításához!
2013. aug. 14. 15:43
 1/7 anonim válasza:
Milyen dalra gondoltal? Kpop vagy valami nepi,hagyomanyosra?
2013. aug. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
K-pop dalra. utána néztem már neten angol szövegnek, de nem bízok meg benne teljesen. nem biztos, hogy ott az van, ami az eredeti szövegben.
2013. aug. 16. 17:19
 3/7 anonim válasza:

Mi a dal cime, ki az eloadoja?

Ne erts felre,nem tudok koreaiul,de lehet,hogy tudok segiteni^^

2013. aug. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom fog-e menni, mert én ezerszer estem már neki, mindenféle fordítóvaé és szótárral és az én kútfő, pár szavas koreai tudásommal. De soha nem sült ki belőle túl nagy eredmény. Amúgy MBLAQ - Cry
2013. aug. 17. 10:07
 5/7 anonim válasza:
Ah:( Ennek a szamnak enis kerestem youtubeon a magyar szoveget. Azt hittem tudok segiteni. Sajnalom:/
2013. aug. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy ez lesz, sajnos! Én youtube-on meg pont azért nem kerestem, mert ott sem lehet 100%-os a szöveg magyar fordítása! Sőt, lehet akár több is, ahányan fordítják.
2013. aug. 27. 09:50
 7/7 anonim válasza:
De van olyan is,amikor nem csak az angol szoveget,hanem a koreait is figyelembe veszik. Es ha szo szerint forditanak,akkor nagyon hulyen hangzana az egesz,ezert nehany szot,kifejezest kicserelnek,hogy magyaros legyen. Szerintem teljesen jo es korrekt igy
2013. aug. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!