Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vehetek álláskeresői buszjegyet?

Vehetek álláskeresői buszjegyet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pályakezdő álláskereső vagyok, tehát munkaviszonnyal még nem rendelkezem. Az lenne a kérdésem,h a buszon/vonaton vehetek-e álláskereső jegyet? Ha igen, akk h kérjem? Jó úgy, h álláskeresőinek mondom? És mivel tudom igazolni, h az vagyok? A kis könyvvel,amibe pecsételtetni kell,v kell a papír is,amit kaptam a munkaügyiben?

2013. aug. 15. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hol hallottad, de ilyen jegy nincs. Teljes árút kell venned.

Az álláskeresőknek annyi kedvezmény van, hogy ha leigazolod, hogy állásinterjún jártál vhol, és viszel róla igazolást, meg a buszjegyeket, akkor azt megtérítik.

2013. aug. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 verde ***** válasza:

Ilyen tényleg nincs, annyival egészíteném ki, hogy ha jelentkezni mész a munkaügyibe, azokat a jegyeket is el tudod számoltatni. Ebben az esetben is egész árú jegyet kell venned, amit majd le kell adnod az ügyintézőnél.

De csak úgy, hogy kolbászolsz össze-vissza, olyan nincs :)

2013. aug. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
okés, köszi szépen :)
2013. aug. 27. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!