Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen a liquid...

Szerintetek milyen a liquid dance? Rajtam és barátaimon kívül csinálja még valaki magyarországon?

Figyelt kérdés

Kérnélek titeket, hogy írjátok le magáról a táncaról a véleményeteket, de lécci ha nem tetszik ne azt írd h b*zis!

http://www.youtube.com/watch?v=wGOc3YJ9nps&feature=related itt egy elég jó vidi, de ez egy régi stílus.

http://www.youtube.com/watch?v=KQYOUKQyIxE&feature=related ez is jó videó! kb a mai szint.

vannak fajtái mint pl a liquid pop, arról is linkelek valamit. http://www.youtube.com/watch?v=zntsSwPCY5g&feature=related

na igen mi ebből a másodikat csináljuk 2éve, de diszkóba még egyenlőre nem mertük nehogy kiröhögjenek. szerintetek diszkóban jól nézne ki?

még annyit h ilyen house, trance, és techno zenékre lehet nyomni.

szal összefoglalva:

- érdemes diszkókban táncolni?

- nyomja még rajtunk kívül valaki, vagy egyediek vagyunk magyarorszégon? :)))


2009. okt. 28. 13:38
 1/10 A kérdező kommentje:
mindegy képzeljétek az egyébkérdések - egyéb kérdések kategóriába bocsánat mégeccer :S
2009. okt. 28. 13:43
 2/10 anonim válasza:
ezt két joint után el tudnám nézni egy napig
2009. okt. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
ja, én papiron táncolok valami jó kis dark goára. jó fless.
2009. okt. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ba...meg ez nagyon állat.Nekem nagyon bejön.Tényleg tudsz így táncolni?Nagyon jó!Egyébként véleményem szerint diszkóban nem ajánlóm,mert a mai fiatalok vagyis itt Magyarországon általában csak riszálják magukat.És ha valami újat és eltérőt látnak akkor azt kiröhögik.Ezt inkább Amerikában tudom elképzelni.
2009. okt. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nem ide akartam írni, csak itt tettem fel egy kérdést és aztán elfelejtettem váltali témakört, szóval ez ebbe a témába ment :D

ti meg takarodjatok ha enyi eszetek van h leoltotok valakit mert tévedett.

2009. okt. 28. 14:05
 6/10 A kérdező kommentje:

látom átrakták rendes témába :D áldom a szerkesztőket :D

na és köszi a választ :)

2009. okt. 28. 14:07
 7/10 anonim válasza:
14.05 vagyok.Hol lehet így megtanulni?Én pillanatnyilag egy 19 éves egyetemista vagyok.
2009. okt. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
youtubon beírod hogy liquid dance tutorial. a liquid pophoz liquid, és popping tutorialokat is nézhetsz, és a wawinget is érdemes megtanulni. az alapok elsajátítása után már csak videókból kell ellesned a dúrvább trükköket, esetleg sajátokat is kitalálhatsz.
2009. okt. 28. 14:22
 9/10 anonim ***** válasza:

Hú.

Bár a zene kifejezetten nem az én stílusom, és a diszkót is helyből utálom, a tánc fasza, nagyon össze vannak rakva a srácok.

Amúgy tényleg, ami most "tánc" a diszkókban, az általában egy riszálás, egy kézcsavarás, oldalra kimozdulás, és egy csábos mosoly. És ezek tetszés szerinti variációja.

2009. okt. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én az olyan normálisabb szórakozóhelyekre gondltam, nem azokra ahova az aljanép jár :D:D:D
2009. dec. 15. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!