Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik valamilyen fájdalomteszt?

Létezik valamilyen fájdalomteszt?

Figyelt kérdés
hallottam egy jegesvizes tesztről, jegesvízbe kell tenned a kezed és az idő méri hogy meddig bírod. Van valamilyen hivatalos, félhivatalos vagy akármilyen mód a fájdalom tűrőképességének tesztelésére?

2013. aug. 16. 17:03
 1/3 SillyJax válasza:

Igen létezik de ez egy nagyon bonyolult folyamat amit csak tapasztalt fájdalom türőknek ajánlok! :)


Itt van: Verd a fejed az iróasztalba és közbe számold hogy hányszor verted be a fejed! Nem kell teljes erőből. A profik általában 500-ig is eljutnak! :) XD



Komolyra forditva a szót szerintem biztos hogy nincs.Vagy ha van is, ki az a hülye aki az egészségi állapotát kockára teszi csak azért hogy tudja, milyen a tűrőképessége?

2013. aug. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted mi alapján jelentik ki hogy a fájdalomcsillapító nélkül szült nők magasabb fajdalomtűrőképességgel rendelkeznek mi t egy átlagos férfi?
2013. aug. 16. 17:46
 3/3 A kérdező kommentje:
Megcsináltam ezt a jegesvizes dolgot, hát fájt fájt de inkább untam ezért megismétlem több jeggel filmnezes koz en
2013. aug. 16. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!