Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha 14-én Győrből feladtam egy...

Ha 14-én Győrből feladtam egy levelet,15-én odaért Pécsre?

Figyelt kérdés

Ajánlottan adtam fel, olyan reggel 10 körül, meg minden. Mondtam a nőnek, hogy oda kellene nagyon érnie. (Különben nem kapok koleszt.)

Egy papírt csak 14-én tudtunk beszerezni, ezért kellett várnunk 14-éig.

Vajon odaérhetett? Mert most meg nem kapok értesítőt a koleszról, pedig elméletileg 16-án kapnunk kéne e-mailt. Ha nem ért oda sztem akkor is küldeniük kéne, mert először online kellett beadni egy igénylést, az meg megvolt. :S

Mit csináljak, ha nem lesz meg a koli? :/

18/L


2013. aug. 16. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ajánlottan nem biztos, hogy 1 nap alatt odaér...elsőbbségit is kellett volna hozzá kérni, akkor 1 nap alatt elviszik. Ajánlott csak annyit jelent, hogy könyvelik a levelet, tehát ha elveszne, akkor utána lehet nézni.

De 1-2 nap még nem a világ vége, ha késik a leveled, szerintem nem ezen fog múlni a koleszod :)

2013. aug. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaj, az nagyon jó lenne!!! :) Nem igazán értek igazából a postai cuccokhoz, úgyhogy csak mondtam a nőnek, hogy holnapra oda kell érnie, ő meg ragasztott rá cuccokat és elkért 1620 Ft-ot, szóval nem tudom, lehet, hogy elsőbbségi is volt. XD Mindegy, szóval, azt mondod, az sem biztos, hogy veszett ügy, ha késik picit? :) Hát ez most jót tett a piciny lelkemnek, köszi ^^ Még arra gondoltam, hogy írhatnék nekik e-mailt :S
2013. aug. 16. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok :)

1620 ft?! Az nem semmi összeg egy levélért, csodálkoznék, ha ebbe nem lenne benne az elsőbbségi is.

Tapasztaltam, hogy nem kötik a sulik magukat a határidőkhöz, 1-2 nap nem fog számítani, erre mérget vennék! De ha nagyon izgulsz, írhatsz nekik e-mailt, azzal sem veszítesz semmit és legalább kicsit megnyugodnál. De ha nem válaszolnának az e-mailre, ne kezd el izgulni, mert ez is szokásuk a suliknak! :)

2013. aug. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1600 az már csomag? Ajánlás 250 körül van, elsőbbség 120 körül a nagyobb levélnél, a nagyobb levél (A4-es) 120-150 körül, tehát összességében 500-600 között kellett volna fizetned. (feltételezem, hogy csak papírok vannak bent, tehát nem nyom két kilót a levél)
2013. aug. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!