Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen filmet, zenét, hobbit...

Milyen filmet, zenét, hobbit ajánlatok 11 éves lánynak?

Figyelt kérdés

2013. aug. 17. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Hobbinak mindenkinek a gitározást ajánlom :D
2013. aug. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, az előző jól írta, a hangszerek nem csak jól lefoglalnak, de nagyon hasznosak, sokat fejlődhet tőlük az ember. Mondjuk én inkább a fuvolát ajánlanám, de csak azért, mert annak nagyon tetszik a hangja.:)

Ezen kívül én az olvasást ajánlom, Harry Potter szerintem alap hogy mindenki az életben elolvassa, ezen kívül sok más nagyon jó könyv van, például a Szent Johanna Gimi tipikus tinédzser olvasmány, vagy a Neveletlen hercegnő naplója. De sok más is van, ha érdekelnek írj privit, küldök egy listát.

2013. aug. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ez az ő stílusától függ... zenének viszont bármit, csak ne dupsteppet, meg rappet... én a Rockot és a Metált ajánlom, mert az az igazi zene!
2013. aug. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ja, és hozzátenném, a rockerek mind jó emberek, ezért is ajánlom.
2013. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rappel mi a bajod?o.O
2013. aug. 19. 20:38
 6/8 anonim válasza:
én ajánlok egy animét...lovely complex
2013. aug. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
tánc
2014. márc. 31. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 11 évesen úsztam, zongoráztam, latin táncoltam, rajzszakkörre jártam, matekszakkörre jártam és kerámia szakkörre is egy ideig. Ezek közül mindet ajánlom. Filmek közül elég sokat szerette, például az egyik kedvencem az Eredet volt. Mindenféle zenét hallgattam.
2018. márc. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!