Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Nemzeti dohányboltokban...

A Nemzeti dohányboltokban lehet kapni szivart? Ha igen, mennyiért és mit? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2013. aug. 17. 21:17
 1/4 anonim válasza:
96%

Igen. lehet, egész nagy választékba :)

van szivarka, 17 darabos, azok az olcsóbb kategóriás, 4-5száz ft.

van a minőségibb szivarka, 5 v 10 darabos, pl. moons, diamonds, ezeből van ízesített is (cherry-s, vaniliás, csokis)ezek is 425ft-tól indulnak, de van 2000ért is

és van olyan szivar is, ami az a normális nagy, kettesével is lehet kapni, olyan 7-8száz körül van,

és van a "szálas" szivar is, azok olyan 800ft fölött vannak.

2013. aug. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
húú köszi,ez nagyon precíz válasz volt.ki mit szokott szívni?
2013. aug. 19. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én szivaros vagyok, de még a Nemzeti dohányboltban nem vettem, amióta a korábbi szivarosom (trafikosom) bezárni kényszerült, amiért nem kapta meg az engedélyt a Nemzeti dohánybolt működtetésére.


Tudom, hoy lehet kapni, mert megmondta, melyik Nemzeti dohányboltba vették feleladónak, ahol szivart is árulnak, de én beraktáraztam a humidoromba egész év végéig elegendő mennyiséget a kedvenc füstölnivalóimból.


Milyen fajtákat? ez ízlés kérdése, ki kell próbálni többfélét, de egy dolgot hadd tanácsoljak: Kubán innen és Kubán túl is van szivaros élet, érdemes megkóstolni a dominikai, honduraszi, mexikói, brazil, stb. szivarokat is. Mindegyiknek más az ízvilága, kóstolgatni kell őket. A szivarozás olyan, mint a borozás: meg kell tanulni megkülönböztetni a finom ízeket, aztán meg kell tanulni élvezni ezeket, és azt is, milyen hangulathoz, alkalomhoz, vacsorához és italhoz milyen szivar a legmegfelelőbb.

2013. szept. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy rendes nagy kövér szivar 7-800 forint? Teljesen szűz vagyok a tèmában, ezèrt kèrdezem. Illetve megmondanád mi az a szálas szivar?
2022. dec. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!