Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire fáj egy 6. védőoltás?

Mennyire fáj egy 6. védőoltás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most megyek 6.b-be és szeptemberbe és októberbe is szurit fogunk kapni. Azt mondták az októberi olyan fájdalmas lesz hogy nem bírom mozgatni a karom. Tehát kell valamitől félnem?És mennyire fog fájni?

2013. aug. 18. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
dehogy, csak ijesztgetni akartak. egyik sem fájt jobban, mint a másik, csak egy sima szuri.
2013. aug. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is, egyáltaln nem fáj. Mindegyik szuri ugyanolyan, nincs olyan hogy egyik jobban fáj mint a másik. Nem kell félni, nem is fogod érezni, max egy tompa kis szúrást a kezedben ott, ahol a tűt beszúrják, de az sem fájdalmasabb egy szúnyog csípésnél :D nyugi, nem kell félned, nem fog fájni. Amúgy meg a neved alapján fiú vagy, ne legyél ilyen beszari egy kis tűtől :D
2013. aug. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia!

Amikor beadják az olyan mint a többi, nem vészes. Másnapra viszont tényleg annyira fájt! Olyan mintha iszonyatosan izomlázam lenne. (és nem én vagyok ilyen rinyálós, mert a suliból mindenki ezt mondta) Am nyugi, ki fogod bírni. :)

2013. aug. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sziaaa.Én most megyek 7.be.Én nagyon parázok a tűtől tényleg mert amikor kicsi voltam 4-5 ször megszurt egy kezdő orvos mert nem találta a vénámat mind1 6.ban az első oltás előtt nagyon paráztam már1 nappal előttaztán eljött a nap megkaptam és meg kaptam a szszurit aztán elkezdtem röhögni hogy komolyan ez volt az amitől annyira féltem. másodikat pedig végig mosolyogtam talán azért mett a szuri után kaptunk cukrot :D szszurit
2013. aug. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szia, énis parázom mert 6.as vagyok! nemtudom milyen érzés és mekkora a tű! Ráadásul a suliban mindenki fél!
2013. szept. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia kedves kérdezö! Ne aggódj én is 6.os vagyok. De szerencsére már tulvagyok rajta. Megmondom öszintén nagyon féltem de azt sem éreztem, hogy mikor szurták belém a tüt.

Szerintem semmi okod aggódni. Gondolj valami szépre!

2017. okt. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!