Mit vegyek fel?

Figyelt kérdés

ma megyek grillezni és nem tudum mit lene érdemes mert most még tök jó idö van de este viszont hideg lesz és ne akarom hogy melegem legyen de azr se hogy késöbb fázzak

hogy lenne érdemes felöltözni léci segicsetel :)



2013. aug. 19. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát gondolom lány vagy a segélykérésből ítélve, szóval vegyél fel valami nadrágot aminek a szárát kicsit fel tudod hajtani és egy pólót... Mellé meg még vihetsz egy dzsekit vagy pulóvert. A lényeg hogy passzoljanak és kényelmesek legyenek:)
2013. aug. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok... Hosszú szárúra gondoltam vagy ha nem akarsz gyűrögetni hajtogatni akkor egy háromnegyedest...
2013. aug. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kösz de nehogy aszt hid hogy ilyen nyávogos divatmániás cica vagyok mert nem csak nem tudtam eldönteni
2013. aug. 19. 15:28
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi végül 3/4 edesbe mentem cipövel meg a pulcsival aztán jöt a szél és inkáb hazajötem mer nem akartam szaráázni de most ugy néz ki maradhatam volna :(
2013. aug. 19. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!