Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak szerintem lenne jó, ha a...

Csak szerintem lenne jó, ha a kérdéseknél csak a kérdező pontozgathatna?

Figyelt kérdés
A kedvenc esetem az, amikor hülyeségeket beírnak aztán fel is pontozzák.
2009. okt. 29. 08:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbbször azt figyeltem meg sajnos, nem sajnos - mert nem nagyon érdekel -, hogy vagy csak az extrém "érdekes" vagy csak az extrém hülye válaszokat pontozzák.

Nem sok értelme van az egésznek, én sem szoktam nagyon pontozni, bevallom...

2009. okt. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
De ha egyszer olyan kérdést tesz fel amire nem tudja a választ, akkor hogy tudná eldönteni, hogy hasznos-e vagy nem? Ezért kell, hogy mások is pontozhassanak.
2009. okt. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet. Nem egyszer láttam, hogy valóban hasznos kérdések nem tetszettek a kérdezőnek. Attól, hogy valaki kérdező lesz, nem lesz az az überokos megkérdőjelezhetetlen valaki, aki aztán frankón meg tudja mondani, melyik válasz hasznos és melyik nem.
2009. okt. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Szubjektíven megválaszolható kérdések esetén (pl. emberi kapcsolatok), akár mindegyik válasz lehet jó/hasznos bizonyos megközelítésből. Szerintem egyáltalán nem is kellene értékelni a válaszokat.


Én pl. egyáltalán nem törődöm az értékelésemmel - a korábbi válaszolók által leírt okok miatt!

2009. okt. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem akik össze-vissza pontozgatnak lefelé, azért csinálják, mert a válasz nem egyezik az ő véleményükkel, vagy mert a válaszoló vallásos, esetleg tud logikusan érvelni :) Ezt pedig a kérdező is ugyanúgy meg tudná csinálni, ha csak ő pontozhatna. De amúgy oltári nagy baromság az egész pontozás. Meg kéne szüntetni úgy ahogy van!
2009. okt. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!