Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy egyes...

Miért van az, hogy egyes kérdéseknél a linkek rosszul jönnek be, és nem tudom megnyitni? (Lejjebb van példa is, ide nem hagyta beírni).

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 6. 13:49
 1/7 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy három pont a vége, és ha bemásolom a böngészőbe, vagy rákattintok, semmi nem jön be, mások meg vígan válaszolgatnak rá, tehát én rontok el valamit...
2011. júl. 6. 13:51
 2/7 anonim ***** válasza:
A három pontot a rendszer teszi a link végére, ha a link túl hosszú ahhoz, hogy az egészet kiírja a rendszer. Erre a rövidített linkre kattintva a rendes link kell hogy bejöjjön. Tehát ezt a három pontos, lerövidített változatot bemásolva természetesen nem fog működni a link.
2011. júl. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, de van, hogy nem link alakban jön be, csak szövegként, tudod, mikor nem tudok rákattintani, csak bemásolni... Jaj tök analfabéta vagyok ehhez, nem tudom, hogy írjam, szóval nem lesz kék és aláhúzott csak sima fekete szöveg, és ha ráviszem az egeret, nem lesz belőle olyan kéz :))) Huhh, tudom, milyen hülyén hangzik így, de nem tudom, másképp mondani :))
2011. júl. 6. 14:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt már én is megakartam kérdezni! :)
2011. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja értem, ezt már én is megfigyeltem.

Csak akkor kék a link és csak akkor lehet rákattintani, ha be vagy jelentkezve. Aki nincs bejelnetkezve az csak fekete linkeket lát, amiket kénytelen kimásolni, kivéve ha a már említett módon le van rövidítve a link, mert akkor nem tud mit csinálni vele.

2011. júl. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na ez lehet a megfejtés, sokszor nem jelentkezem be, de nem gondoltam, h van összefüggés :)) Köszi!!
2011. júl. 6. 15:12
 7/7 anonim ***** válasza:
sok linket én se tudok megnyitni:(
2011. júl. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!