Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kedvenc K-pop előadók?

Kedvenc K-pop előadók?

Figyelt kérdés

K-poposok! :D

Leírnátok, hogy melyikek a kedvenc k-pop bandáitok(fiú/lány), illetve szóló előadóitok? És azt is hogy miért szeretitek őket?

Előre is köszönöm a válaszokat : )



2013. aug. 19. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedvenc bandák: Shinee és BAP

Kedvenc szóló: Jang Geun Suk, Lee Hi, GD,

és hogy miért? ez egy nehéz kérdésxdd A Shinee volt az első K-pop bandám akiket megszerettem és valószínűleg sosem fogom őket elfelejteni:D

A BAP-t azért mert egyediek, a sok hasonló banda után(ez nem bántás, szeretem azokat is, csak sok hasonló van:) ez valami új volt, ami elsőre nemis tetszett annyira, de mostanra a kedvenceim között van^^

Jang Geun Suk, hát igazából eleinte mint színész ismertem és amikor megtudtam hogy énekel is, eléggé meglepődtem, de szeretem a klippjeit és a számait mert olyan aranyos, meg hülye:D

Lee Hi azon kevés női idolok közé tartozik akiket szívesen hallgatok, mert egyedi hangja van

GD-t meg nem lehet megunni:D

2013. aug. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Peggikee válasza:

Nekem a BEAST  és a biasom YoSeob ^^ még rajtuk kívül akiket szeretek: Sistar, Miss a, B.A.P, Shinee, MBLAQ, Big Bang, Vixx, 4Minute, BTOB, stb...


Kedven szóló előadók: Ailee, Roh Ji Hon, G.na, Jay Park *-*

2013. aug. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!