Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az androidos...

Mi a véleményetek az androidos geocachingről? Meg éri azt a 2ezer forintot? Használható? És gondolom csak azokat mutatja ami a. Com-on van. De azt mutatja mindet rendesen? Használja a GPS-T?

Figyelt kérdés

2013. aug. 20. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a magyarra vagy kiváncsi akkor a g:hu alkalmazást töltsd le.


Azért nem olyan, mint Garmin GPS-el keresni, de nem egy ládát találtam már meg a droid alkalmazással. Igaz mindegyik olyan alkalom volt, hogy lekéstem a vonatom/más okból akadt szabadidő, és gyorsan megnéztem, milyen ládák vannak a közelben.

Mobilnet kell hozzá. (Bár ha előre otthon letöltöd a ládalistát akkor nem)

2013. aug. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2013. aug. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A .com-os ládákra van egy ingyenes megoldás is: c:geo

Felhasználói élmény és használhatóság terén üti a groundspeak appját.

Főleg, hogy augusztus eleje fele kiadták az új verziót, ami a mobilok felén nem működött és még van jópár bug benne két javítófrissítés után is.

2013. aug. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!