Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A SZJG 8. /1. -ben találtam...

A SZJG 8. /1. -ben találtam egy kisebb bakit. Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Szent Johanna Gimi 8./1.-ben a 320. oldalon (alul) ezt írja: "Miután otthon kiolvastam A Céget (...) Ricsi és KATA zenélt, Virág betűtípussablont készített, azt rajzolgatta, Jacques, Flóra, KATA és Gábor csocsózott..." Na szóval Katát kettő helyre is be van sorolva hogy zenél is, meg csocsózik is. Nektek mi a véleményetek erről?

2013. aug. 21. 10:59
1 2
 1/11 Nikike60 válasza:
Ezt még észre sem vettem.... De elég érdekes :D
2013. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Milyen véleményünk lenne? Az, hogy baki, ennyi:D Mi másra lehetne gondolni...?
2013. aug. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Különös... Lehet hogy èneklès közben cso cso-zot...könyü X)
2013. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ezt én is észre vettem, de nem nagyon gondolkoztam rajta. Azért ez érdekes.
2013. aug. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

semmi.

ez nem kis baki, hanem nagy. ha ez neked kicsi, akkor még nem láttad a többi hibát...

2013. aug. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
6%
ennek az az oka hogy Leiner Laura nagyon későig írta a könyvet,és már elfáradt,de minél hamarabb meg akarta csinálni hogy a kibszott rajongók boldogok legyenek,ti meg itt ócsároljátok,mert van benne egy két hiba-.-
2013. aug. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

ööö, utolós válaszoló.

ki ócsárolta?

a kérdező kérdezte, hogy mi a véleményünk erről. leírtuk. pont. mi ebbe a belekötendő?? -_-

2013. aug. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Kata már csak ilyen szuperlány
2013. aug. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Nagy Hanna1012 válasza:
Jó, ezen most lehet, hogy ti röhögtök, meg minden, de ez attól még ott marad. Teljesen mindegy, hogy ócsároljátok, vagy sem, bele van nyomtatva.
2013. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
volt egy olyan 8/ 1be vagy 2be már nem emlékszem amikor irja h KÉMIÁN Gondos kért valamit és kitalták h van egy házidogájuk és h nem irta be a jegyeket és irta h szerzett magának egy FIZIKA 5öst és 12.ben a Szjg-ben már csak fizika volt kémia nem szóval azt is elirta:D de nem azért irtam csak ha már irtad akkor énis :D
2013. aug. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!