Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Bővebben lent)

Mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Eléggé fiatal vagyok még, és tisztában vagyok vele, hogy sokat fogok változni, fejlődni. De aggódom. Tehát, van a legjobb barátnőm, tényleg a legaranyosabb csajszi a világon, nagyon jó fej, nagyon jól kijövök vele. De van egy kis problem, ő 14 éves és 80 D+os kosara van, ez bazinagy! Kiakadtam rajta, amikor láttam egy melltartóját, akkor mint az édesanyámnak. És ha mellette sétálok az utcán a fiúk állandóan bámulják, odajönnek hozzá, leszólítják, és úgy érzem, én ronda vagyok, és olyan kis hernyócskának érzem magam.De neki van barátja, és nagyon hűséges hozzá. De ő 173 cm, nagyon vékony, formás, szép arca van meg minden.:/ Van tapasztalatok ilyesmiben?

2013. aug. 21. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem minden fiúnak jön be a nagy mell...
2013. aug. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem csak a nagy melle, az hogy nagyon szép, a kicsit sasorra és a pattanásos arca ellenére az egyik leggyönyörűbb lány, és nem merek vele erről a témáról beszélni, rosszul szűrted le a dolgot, nem csak a mellekről van szó, az nem minden, én is tudom.
2013. aug. 22. 16:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaz, nem csak arról van szó. Sokkal inkább a kisebbségi komplexusodról. Ne irigyeljed a barátnődet, főleg ne a külseje miatt. Öltözködj szépen, használj sminket (csak finoman!) és legyél közvetlen, meglátod mindjárt lesz körülötted is pár fiú.
2013. aug. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves 2. válaszolónak, nem mondanám, hogy irigy vagyok, mert én nem akarom, hogy legyeskedjenek körülöttem, nekem van egy konkrét választottam, akibe már lassan 2 és fél éve reménytelenül beleestem. És nem mondanám, hogy irigyelem a barátnőm, mert biztos, hogy van ennek rossz oldala is, csak zavar, hogy akkor engem észre se vesznek, nem akarok középpontban lenni, csak szeretném, ha nem azt mondanák, hogy:"Oda nézz a magas bögyösre!" Hanem: Odanézz arra a kettőre! :)
2013. aug. 22. 21:49
 5/5 anonim válasza:
figyelj.. észre sem vesznek? azt mondtad hogy van egy kiszemelted, arra törekedj hogy ő szemeljen ki. Ne arra hogy mások vegyenek észre, mert az már megint nemjó. Ekkor szokott kialakúlni a szerelmi háromszög, aminek sajnos énis részese lehettem :( szóval ne a barátnődhöz hasonlítsd magad :D legyél mellette egyedi :D nem minden a külső, pl én már tökre nem a külsőre megyek, hanem a belsőre. végre ezt megtaította velem az élet :D sok szerencsét :)
2013. aug. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!