Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pótvizsga, Holnap lenne?

Pótvizsga, Holnap lenne?

Figyelt kérdés
Aug 23. 9. óra lett megadva, amikor be kell menni a bukottaknak. alias ezen a napon lesz minden vizsga, vagy csak elmondják hogy melyik tantárgyból melyik nap lesz vizsga? Normális válaszokat plíííz :D(direkt)

2013. aug. 22. 07:35
 1/7 anonim ***** válasza:
en ugy gondolnam, hogy holnap lesz a feleles, de sose buktam, szoval nem tudom. esetleg keszulj fel a legrosszabbra es ugy menj oda;)
2013. aug. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen,holnap lesz.Sok sikert!:D
2013. aug. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kösz, kelleni fog :D
2013. aug. 22. 09:08
 4/7 anonim válasza:
Na milett ?:)
2013. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Félig volt, Matekból irodalomból irtam amiben illetékes vagyok. Amikor bementünk, és megláttam hogy 5 perc mulva matek pótviszga hát.. lepergett előttem az életem.. de nem lett rossz hálég :P 60 pontból 19, az 30% fölött van, szóval az megvan, az irodalmat nemtudom, de teleirtam okosságokkal a kapott lapot, szóval végülis nem lett rossz :D amúgy 10.-->11. Osztály
2013. aug. 23. 21:28
 6/7 anonim válasza:
Ertem :) ugyi voltal akkor... nekem kedden lesz matekirasbelim(marhara felek) 9>10
2013. aug. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Neked hogy sikerült? :D
2014. okt. 27. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!