Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most kérdezzek rá a csajnál...

Most kérdezzek rá a csajnál hogy mi volt ez az egész. Csak a csaj barátját kérdezzem meg hogy ő mit gondol. Vagy a srácot kérdezzem? Vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki lassan 2 éve elég komoly kapcsolatban van barátjával.. és egy nap azzal a sráccal eltűnik többször is több órára aki nekem tetszik.(mind 2en ittak,megfogadták nap elején hogy bebasznak együtt)a csaj barátja meg én is folyton őket kerestük, se nem találtuk meg őket.. szerintem tuti lefeküdtek..eléggé zavar a dolog,hogy nem tudok semmi biztosat...
2013. aug. 22. 14:49
 1/1 anonim válasza:
Én hagynám, ő dolga. Ha jó barátnők vagytok a csajjal megkérdezheted, hogy mi történt.
2013. aug. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!