Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Postai meghatalmazással...

Postai meghatalmazással kapcsolatban segítség kellene!? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mivel külföldön élek, és eddig is ezen a módon vették fel a ritkán érkezö otthoni leveleimet, most igy esküvö/névváltozás utan is igy szeretném. A gond csak az, hogy nem lett modositva, elmaradt mikor legutobb otthon voltam, és a régi nevemmel nem vehet át semmit a megbízottam.

2013. aug. 22. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a régi névre szól a meghatalmazás és a küldemény is akkor simán átveheti...
2013. aug. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudom, köszönöm. A legtöbb helyen már az új név szerepel, ezért nem fogja tudni átvenni az illetö. Egyébként ilyen nyomtatványt pedig kizarólag postai alkalmazott elött lehet aláírni, de nem biztos hogy jol tudom. Probaltam már netröl letölteni ilyen nyomtatványt, de eddig még nem találtam valós linket erre vonatkozóan.
2013. aug. 24. 13:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Le tudod tölteni, de tényleg csak postai dolgozó előtt lehet ilyent aláírni. Vagy közjegyző által egy általános meghatalmazást, de az pénzbe kerül...


Itt egy meghatalmazás. Ezt használd, mert több helyen még a régi van fent...


[link]

2013. aug. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezen a linken tök üres az oldal :(
2013. aug. 25. 10:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Neked! Akkor cserélj böngészőt!!
2013. aug. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!