Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arró hogy a...

Mi a véleményetek arró hogy a két országos rádióadót lecserélték két fosra?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
pontosan mire cserélték fel?
2009. okt. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ésmiért cserélik le?
2009. okt. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Hogy mire cserélik le azt nem tudjuk, de a módszer felháborító. Sajnos ennyit ér a jog, a verseny, a politika, most legalább világosan látszik mindennek a valós értéke.
2009. okt. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sajnálom a Danubius-t a sláger nem, az nagyon rossz volt nem kár érte, de a Danubius Mo. egyetlen normális rádiója, s sajnálom h nem lesz
2009. okt. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

jobb helyeken a 20-30-as évektől ugyanazon a frekvencián mennek a nagy rádióadók, urambátyám-országban meg simán el lehet kaszálni a két legnépszerűbbet, mert a kommunisták anno hoztak egy olyan ortt törvényt a frekvenciákról, amit elfelejtettek az illetékesek korszerűsíteni rendszerváltáskor, ahogy egyébként az egész médiatörvényt. és hát most ők csak az írott törvényt tartatják be, végülis, ez a munkájuk, meg ilyesmi, az emberek meg kb le vannak sz*rva, mert majd ők tudják, hogy ki mit hallgasson. :)

az a véleményem, hogy: Magyarország egy hordó fos.

2009. okt. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahogy én tudom: Van egy olyan törvény, hogy 7 évente újra kell választani, hogy ki kapja a legnagyobb lefedettséggel rendelkező frekvenciákat. Ezt idén el akarták felejteni, de az ORTT elnöke, kiharcolta, hogy mégis legyen új választás. A döntőbizottság viszont drága politikusokból áll. Sólyom László, Bajnai Gordon és Majtényi László is mondta nekik, hogy mindenképp tiszta döntést hozzanak. Akiket megválasztottak, azok viszont olyanokat ígértek, amik gazdaságilag kivitelezhetetlenek. Majtényi ki is akarta zárni őket. A bizottság viszont végül őket hozta ki győztesnek....volt némi kenőpénz...amúgy az egyik nyertes kifejezetten jobb oldali a másik kifejezetten liberális....Durva hogy mit meg nem lehet csinálni ebben az országban, még hogy demokrácia, a fenéket. Amúgy szerintem, a következő pár hétben még változni fognak a dolgok. Szerintem újra fogják szavaztatni.


M

2009. okt. 30. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hanák József válasza:
Szerintem semmiképp sem jó, ha néhány cenzor mondja meg mi szólhat 1 rádióban. Márpedig most politikai, és nem szakmai-társadalmi döntés született. Nem a rádiók miatt aggódok, hanem a DEMOKRÁCIÁÉRT! Sok embernek nincs internete, ezért jó lenne összefogni, és nyomtatott formában eljuttatni az ország minden részére a petíciót! Letölthető innen! ------ [link] -----
2009. nov. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!