Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » HELP! Directionerek, Larry or...

HELP! Directionerek, Larry or Elounor?

Figyelt kérdés

Valaki nagyon gyorsan segítsen. Nekem már esküszöm mindegy, hogy melyiket, de vagy az Elounor (Eleanor+Louis) vagy Larry (Harry+Louis) love-ot mélyítse el valaki bennem.


Ajánlottak egy nagyon nagyon jó blogot, egy bökkenő volt...Larry fanfiction. De én eddig csak a bromance-ben hittem. De elolvastam és nagyon megérte. Vagy 1 órát sírtam a nem éppen Hapy End miatt. De aztán elgondolkoztam és rájöttem, hogy simán el tudom képzelni őket a valóságban is. De akkor belegondoltam, hogy "hahó, föld hív engem! Elounor!" De ezek után már nem teljesen úgy néztem az ölelős képeiket, de a Larry-re sem úgy tekintettem mint azelőtt.

Please, help me :(


Amúgy ez a blog, mindenkinek nagyon ajánlom, egyszerűen fantasztikus: [link]



2013. aug. 23. 10:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Légyszi
2013. aug. 23. 13:36
 2/5 anonim válasza:
70%

Szia! Most nem tudom mit mondjak mert ott van Elounor ,de Louis és Harry se úgy néznek egymásra... Itt egy videó ami majd segít néhány dologban neked..Ez Larryről szól de nagyon megéri megnézni :)

http://www.youtube.com/watch?v=QIKApzAFb2E

2013. aug. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#werespectlarry x
2013. szept. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
66%
Larry. Elounor egy szardarab
2014. dec. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Figyelj. Larry az igaz mert:

1. Eleunor kepek Photoshop. Meg csak HQ kepek.

2. Ird be h freediismyqueen a youtubeba es..wow. ennyi. (Asszem igy kell irni)

2016. febr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!