Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hasznos ez a blog?

Állatimádó kérdése:

Szerintetek hasznos ez a blog?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég elkezdtem írni egy blogot.


[link]


Tini lányoknak adok tanácsokat, hogy mi a helyes és mi nem... És hogyan legyenek csinosak.. Hogyan legyenek szépek a hétköznapjaik..


Szerintetek hasznos és jó?.. Vagy sokkal inkább butaság és semmi értelme?



2013. aug. 23. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó és hasznos:) Örömmel olvasgattam a sorokat.


Nagyon sok ilyen blog van, 12-3 éves lányok azt hiszik, hogy értenek a divathoz, a testhez és lélekhez és osztják a hülyeségeiket. Te valahogy nem ilyen lehetsz.

Sokkal értelmesebben és barátságosabban szólsz az olvasókhoz. És amit írsz, az igaz és van értelme.

Szerintem folytasd én meg majd mindig olvasom!:)


16/L

2013. aug. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy. Örülök, hogy tetszik. (:

Szeretek írni... És azt hiszem szeretek másoknak segíteni is. (:

2013. aug. 23. 13:28
 3/8 anonim válasza:

Nekem tetszik, szerintem jó lesz. Csak így tovább! :)

Viszont egy két írásodból látszik, hogy még nagyon kislány vagy.

2013. aug. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

MInt fiú mondom:

Rengeteg elcseszett és elcseszettebet olvasta már.Volt amire azt mondtam jó de ezek után már csak arra fogom mondani ami ehez hasonló.Nekem ez tetszik.Rendesen meg van fogalmazva.Néhol van 1-2 gond de egész jó

2013. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

És ha esetleg elejtettem egy-két helyesírási hibát akkor az azért van, mert akármennyire is szeretek írni.. nem gépezek túl sokat.. és elég bénán gépelek. :')

De majd gyakorlok. :P


És külön köszönöm a férfi nézőpontot. (:

2013. aug. 23. 14:04
 6/8 anonim ***** válasza:
egyébként megmondanád hány látogatód van? és azt hogy érted el h komennteljenek?
2013. aug. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az első bejegyzésemen van 314 megtekintés...

És nem tudom.. Csak úgy jöttek a kommentek. (:

De a megtekintés egyenlőre, mitn látod nem túl sok.. 10x ennyit szeretnék, hogy minnél több embernek segíthessek. (:

2013. aug. 23. 14:27
 8/8 anonim ***** válasza:

beleolvastam a Kockázatos dolgokba, és lenne némi kevtnivalóm:

azt nem említetted a hajfestésnél, hogy ha befested a hajad, akkor a hajad elveszti a természetes csillogását/féyét, vagy ahogy tetszik. azt nem írtad le, hogy tönkre teszi a hajat a festék (legyen az akár szinező), és sokat károsulhat, mitöbb, vannak olyan emberek is, akiknek teljesen tönkrement a hajuk a festéktől. Azt is érdemes lett volna leírni (de ez csak az én + gondolatom), hogy csak akkor érdemes hajat festeni, ha már őszülsz. A tiniknek nem szabadna a hajukat festeniük!


amúgy eléggé tucat a blogod, ennél sokkal hasznosabb honlapokat is olvastam már, amiket tapasztalt ember írt, értem én itt, hogy felnőtt - nem pedig gyerek. És ettől függetlenól profi volt a blogja.

nekem ez a véleményem

2013. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!