Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a teendő ilyenkor?

Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Néhány éve még sokat beszélgettem interneten, de elmúlt másfél-két évben teljesen leszoktam róla. Volt egy tizenéves gyerek a gyakori beszélgető partnereim között, aki járni akart velem, de én nem akartam, mert túl fiatal volt meg nem is tetszett. Finoman elhajtottam a srácot, mert nem értette meg, hogy nem szeretnék a barátnője lenni, ezért kénytelen voltam keményebben is elküldeni. Aztán megkeresett és megjelölt facebookon (pedig nem is tudta a teljes nevem). Visszautasítottam a jelölést, de két hónappal később megint próbálkozott. Akkor is visszautasítottam, aztán nem jelentkezett egy évig. Közben eszembe se jutott, hogy létezik egyáltalán, aztán ma láttam, hogy megint bejelölt. Természetesen visszautasítottam. Nem tudom, kell-e, de kezdek félni tőle, hogy ennyi idő után se tud leakadni rólam. Üzenetet egyszer sem írt, de félek, hogy ami késik, nem múlik, és zaklatni fog, esetleg a hátam mögött fog irkálni rólam hazugságokat az ismerőseimnek csak úgy találomra, és megpróbál ellehetetleníteni. Mit csináljak, hogy lerázzam végre? Feljelenteni nem tudom, mert még nincs tizennyolc éves és tárgyi bizonyítékom sincs ellene, mivel üzeneteket nem ír...

2013. aug. 23. 16:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!