Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Venni szeretnék 1 autót, a...

Venni szeretnék 1 autót, a forgalmiját elvették, okmányirodában van, csak határozat van az autóhoz, azt mondja a tulaj, hogy azért vették el mert nincs jogsija és balesetet okozott, igaz ez, ezért elvehetik a forgalmit?

Figyelt kérdés
Ha én megveszem adásvételi szerződéssel,és le műszaki vizsgáztatom az autót akkor nekem átírják a nevemre és kapok új forgalmi engedélyt?Más költségem nem lesz,a balesetért ki rót büntetést,nem az autón hajtják be?Az adás vételivel és a határozattal zökkenő mentesen intézhetem az átírást és a műszakit?Köszönöm a válaszokat előre is,ja és még annyi,hogy kb 250 kmről veszem az autót,és a tulaj ha eladja utána már nem fog törődni velem,hogy átbírtam-e íratni vagy sem.
2013. aug. 24. 18:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!