Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó ez a B terv vagy tudtok...

Jó ez a B terv vagy tudtok jobbat?

Figyelt kérdés

Na a helyzet az ist hogy tavaly megbuktam 11.-ben töriből, évet ismételtem. Most megbuktam megint, tehát már 2-szer tanultam ugyanazt, nagyjából tudom is, csak összefolyik az egész. A pótvizsga holnap lesz, itthon nem tudja senki mi van. Ma olvasgattam valamennyire az anyagot, meg még ma egész nap az lesz.

Ha valamilyen csoda folytán megbuknék, a tervem, hogy viszek 50 ezer forintot magammal, robogóval elmegyek legalább Nógrádig, valamilyen öreg nénihez bekéreckedek, és minden nap felrakok valamennyit tippmixre, a kaját abból oldom meg.



2013. aug. 26. 00:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
most inkább aludj, az nagyon sokat számít
2013. aug. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
hát szerintem az a legjobb terv, hogy ne bukjál meg. ennyire hülye csak nem lehetsz, ha átolvastad már az anyagot párszor. vagy mégis?
2013. aug. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt tervezem, így is rekordot döntök "korai" lefekvésben, rég nem aludtam el 1 előtt.
2013. aug. 26. 00:10
 4/12 anonim ***** válasza:
inkább tanulj többet, a töriben nincs semmi nehéz, nincs mit érteni rajta meg semmi, csak meg kell jegyezni
2013. aug. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
atlaszt lehet használni?
2013. aug. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

B- nek tulajdonképpen jó, csak kellene egy c is, ha nem fogadna be az öreg nénike.

Az Öreg nénike inkább az őzgidát fogadja be.

2013. aug. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Neem, nem vagyok hülye, csak most szarul is érzem magam, valami megfázás szerű, ilyenkor méginkább nincs kedvem semmihez.
2013. aug. 26. 00:11
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem nagyon volt tavaly meg előtte sem atlasz a pótvizsgán.
2013. aug. 26. 00:12
 9/12 anonim ***** válasza:
hú, az szívás, akkor nagyon gyorsan menj aludni :D
2013. aug. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
nyugodj meg, aludj, és ne idegeskedj! nem fogsz megbukni, annyira úgy sem tudod már elszúrni, mivel tudod az anyagot valamennyire. tuti hogy átmész, csak ne idegeskedj! gondolj a szép emlékekre az életedben, azok megnyugtatnak :)
2013. aug. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!