Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legújabb Tomb Raider játék...

A legújabb Tomb Raider játék melyik évben játszódik?

Figyelt kérdés
Mert ,hogy ez az első kalandja a csajnak és már előtte volt egy csomó rész(amiben már képzett volt) de talált egy naplót ebben a játékban amelyben a dátum 2011 jun 5 volt...Akkor ez ,hogy lehet?

2013. aug. 26. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a történet valóban a fiatal Lara első kalandját meséli el, de az már nekem is feltűnt, hogy attól függetlenül nem a múltban játszódik.

Szóval ezt egy kicsit érdekesen oldották meg, de a lényeg, annyi, hogy ez a fiatal Lara, aki még csak most jött ki az egyetemről, de mégis a jelenkorhoz hű eszközökkel vág neki első kalandjának.

Szóval ez így ilyen kettős megoldás. Egyszerre a múlt is és a jelen is.

2013. aug. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy másik ember fel tett egy hasonló kérdést,hogy most ez egy új Lara? És azt válaszolták ,hogy most ez egy reboot...tehát az alapja ugyan az csak más szálon fut a történet (pl.:ilyen van filmekben,mint most a legújabb Spiderman).Am utána jártam és 2013-ban játszódik de köszönöm a választ :)
2013. aug. 27. 13:32
 3/3 Noi1996 válasza:
az ujj Tomb Raider jatek egy reboot. Teljessen ujj Lara, ujj Karakterek teljesen minden mas benne. mar vegig vittem egyszer es rengeteget olvastam rola. Ennek az ujj jateknak semi koze a regiekhez. Szoval a kovetkezo resze a jateknak is kb ehhez hasonlo lesz, ha jol emlekszem mikor olvastam abban azt akarja kideriteni hogyan haltak meg a szulei de meg nem 100 %-os. a Jatek csinaloi nem igazzan tudnak meg teljes sztoryt hozza, de ami biztos hogy folytattasa lesz.
2013. szept. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!